ID e Pronës : 6810

Me Qira 1,800€ - Shtëpi
500 m2 7 Dhoma 4 Banjo Print

Ipet me qira shtepia e re në lagjen  Bregu i Diellit (afër Emones, te Stacioni i Autobusave 4-tër), me sipërfaqe 500m2, shtepia ka 4 kate , garazh për dy vetura, Bodrumin,  po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore, me pelet me dru me qymyr, ka uje 24H, ka alarmin, kamerat, shtepia leshohet komplet e mobiluar shum moderne.

Bodrumi ka: Kuzhinen verore, galerine, nxemjet, larje maqina.

KATI  Përdhes ka: sallonin dhum te madh, kuzhinë të ndar me trapezari, galerine , 1 banjo, ballkon dhe korridor.
KATI 1-rë, ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 4 dhomë të gjumit, dhomë pune, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor.
KATI 2-të, ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ka korridorin, dhe ka 1 ballkon 40m2.

Çmimi: 1800€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme