ID e Pronës : 3234

Me Qira 220€ Për muaj - Banesa
60 2 Dhoma 1 Banjo Print

Jepet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash, afër OSBE-së, me sipërfaqe 60m2 kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndarë me trapezari, 1 dhomë gjumi, 1  banjo 1 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H.

 

Çmimi: 220€ për muaj

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme