ID e Pronës : 3134

Me Qira 200€ Për muaj - Banesa
81 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Jepet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihail Grameno, me sipërfaqe 81m2 kati 4-tër (ka ashensor). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, është  me flet poseduse, kontrata behet te Noteri.

 

Çmimi: 200€ për muaj

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme