ID e Pronës : 3678

Me Qira 350€ Për muaj - Banesa
70 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Jepet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, afër Restorant Rugoves, me sipërfaqe 70m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1  banjo 1 ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H.

 

Çmimi: ( me mobilie) 350€, (Pa mobilie)300€.

 

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme