ID e Pronës : 3221

Me Qira 350€ Për muaj - Banesa
84 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Jepet me qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen Arbëria, afër komunës, me sipërfaqe 68m2 kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë gjumi, 1  banjo 1 ballkon dhe korridor.

Çmimi: 350€ për muaj

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme