ID e Pronës : 2759

Me Qira 350€ Për muaj - Banesa
94 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Jepet me qira  banesa 3 dhomshe, 94m2, kati i 7-të ne lagjen Kalabria, objekti i Prishtina Stars, afër stacionit të autobusave. Banesa ka kete renditje: sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, korridor, ballkon. Banesa eshte ekstra e mobiluar komplet, i ka 2 ashensora, ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka bazen, dhe ka sigurim 24 orë.

Çmimi: 350 €.

+38344443349(VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme