ID e Pronës : 3207

Me Qira 300€ Për muaj - Banesa
125 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Jepet me qira banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihail Grameno, me sipërfaqe 125m2 kati 6-të (ka ashensor). Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, 2  banjo 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H. Banesa është e përshtatshme për afarizëm, zyre, ordinancë, kurse të gjuhëve etj.

 

Çmimi: 300€ për muaj

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme