ID e Pronës : 10121

Me Qira 700€ - Shtëpi
200 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Jepet shtepija me qira me 6 ari obor në Qagllavic (mrapa poliklinikes Jeta) me sipërfaqe 200m2. Shtepia ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon dhe 2 korridora.

Shtepia eshte e rrethuar me pisha mali me ajer te paster dhe plotesisht e renovuar dhe me nje plan unik siq shihet ne foto. Lëshohet komplet e mobiluar.

Çmimi:700€.

+38344443349 (viber).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme