ID e Pronës : 7531

Me Qira 2,500€ - Zyre
350 m2 12 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira objekti 3 Katësh me sipërfaqe 350m2 në Dardani (përball AAK-së, te Ish Benafi)

Objekti ka 350 m2 shfrytzim zyredhe dhe i ploteson te gjitha standartet e kerkuara.

KATI Përdhes ka: sallonin , kuzhinë të ndar me trapezari, 3 dhoma gjumi 1 banjo, ballkon dhe korridor.
KATI 1-rë, ka sallon, kuzhinë 1 dhomë të gjumit, dhomë pune, banjo, 2 ballkona dhe korridor.
KATI 2-të, ka 3 dhoma gjumi, 1 banjo, ka korridorin, dhe ka 1 ballkon.

Çmimi: 2500 € Për Zyre.

+383/ 44245454 (VIBER)
044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme