ID e Pronës : 10156

Me Qira 700€ - Lokal
130 m2 2 Banjo Print

Lëshohet lokali afarist me qira në Fushë Kosovë (afër Furrës Europa, të Qerdhja Shtetit), me siperfaqe 130m2, kati perdhesë. Lokali ka 2 banjo, gjendet ne pjesë te mirë afariste. Lokali është mjaft i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si: kafiteri, barnatore, ordinanc, zyre,  market dhe veprimtari te ndryshme.

Qmimi: 700 €. I Negocjushëm.

+383 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme