ID e Pronës : 3918

Me Qira 5,000€ € - Lokal
1400 m2 Print

Leshohet me qira objekti 4 katësh me sipërfaqe 1400m2 në lagjen Dodona, mbi Parkun e Qytetit. Objekti ka bodrumin, katin përdhesë, ngrohje qendrore, ashensor, parking për 10 makina, ujë dhe rrymë 24 orë, alarm, etj.

Objekti ka 2 lokale, në katin përdhesë me sipërfaqe 233m2 dhe në katin e parë me sipërfaqe 233m2, dhe 28 zyra të cilësisë së lartë me madhësi të ndryshme në katin e 2-të, 3-të dhe të 4-tër.

Objekti ka 9-të banesa me madhësi të ndryshme, 1-dhomëshe, 2-dhomëshe, dhe 3-dhomëshe.

Objekti lëshohet komplet, ose sipas marrëveshjes.

Çmimi komplet objekti 5.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme