ID e Pronës : 3606

Në Shitje 150,000€ - Lokal
90 m2 Print

Lokal afarist për shitje në lagjen Kodra e Diellit banesat e kuqe, afër ambulantës, kati Përdhesë, me sipërfaqe 90m2 hapsir afariste, banjo, dhe 2 ari oborr.

Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 150.000€

+37744245454 (Viber)

kosova-immobilien@hotmail.com
Tel: 044 245 454; 038 248 165;

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme