ID e Pronës : 3903

  5,220€ € 
240 m2 Print

Objekt afarist për qeradhënje në Veterrnik, me sipërfaqe 1740m2 ku 240m2 janë zyre, 500m2 hapsira ekspozuese dhe 1000m2 janë magazinë.

Cmimi per m2, komplet objekti esthe 3 euro. Ndersa neser kerkohet e ndarë, cmimi per zyret dhe hapsiren ekspozuese eshte 4 eruo per m2, ndersa magazina mbetet e njejt 3 euro/m2.

Cmimi komplet: 5.220 €

 

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme