ID e Pronës : 9909

Në Shitje 1,100€ - Banesa
148 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Objekt afarist për shitje në lagjen Veterrnik, (Të  Rezonanca).

Objekti ka 4 banesa me sipërfaqe nga 148m2.

Kati i parë ka 2 banesa më 4 dhoma të gjumit, 1 sallon me kuzhine, shpajz, 2 banjo,  ballkon dhe korridor.

Kati i dytë ka 2 banesa  ka 4 dhoma të gjumit,  1 sallon me kuzhine, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridori.

Objekti eshtë i paisur më kamera, eshtë i gatshum për banim, ujë 24H, rrym, ka parking, oborr. Me dokumenta ne rregull, kontrata te Noteri.

 

Çmimi: 1100€. Për M2

+383/ 44245454 (VIBER)

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme