ID e Pronës : 10376

Në Shitje 630€ - Banesa
117 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Rr. Muharrem Fejza, Përball Tregu Grup, te Kompleksi Morea), me sipërfaqe 117m2, kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Përfundon Maj 2020. Parakontrata bëhet të Noteri

Ndertim i Ri.
Çmimi: 630€/m2. I Negocjushëm.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme