ID e Pronës : 3318

Në Shitje 2,200€ Për ari - Troje
107 ari Print

Shiten 107 ari truall rruges për Qagllavice , në anen e majt në drjtim QMI Ferizait. Trualli ka infrastrukturën komplet, ujin, rrymën kanalizimin dhe rrugën.

Çmimi: 2200€ për Ari.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme