ID e Pronës : 8913

Në Shitje 220,000€ - Shtëpi
430 m2 Print

Shiten 2 Shtepia me 4 Ari truall në lagjen Kalabri (Të Shkolla 7 Marsi), me sipërfaqe 430m2  Shtepiat janë ngjit me njana tjetren (hyrjet jan te ndara). Njera Hyrje është komplet e rinovuar dhe tjetra hyrje pa rinovim. Hyrja 1 : ka 1 sallon me kuzhinë, 4 dhoma gjumit, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korridor, dhe garazhd. H

Hyrja 2 ka: Sallon me kuzhine 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona 2 korridora dhe Garazh.

Shtepit kan Nxemjet me rrym dhe dru, kan ujë 24 H, kan oborret me gjelbrim,

Ndërtim i ri.
Çmimi: 220.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme