ID e Pronës : 1478

Në Shitje 12,000€ - Shtëpi
300 5 Dhoma 4 Banjo Print

Shiten 2 shtepi në Fushë Kosov (afër Postës), shtëpit janë të banushme,  shtepia 2 katëshe me 200m2, 4 dhoma të gjumit, sallon me kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Shtepia 1 katëshe me 70m2  ka 3 dhomsha të gjumit , sallon me kuzhin, banjo dhe korridor. Shtepit shiten bashk me 4 Ari Truall.

 

Ndërtim i Ri.
Çmimi : 120.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme