ID e Pronës : 3459

Në Shitje Na kontaktoni - Troje

Shiten 2 Troje 6 Ari dhe 11 Ari nëSofali (Afër Germis). Trojet kan infrastrukturën komplet, ujë, rrymë, rrugë, kanalizim. Trualli me 6 Ari ka vend te qet banimi, i rrafshëm. Dhe trualli me 11 Ari është i Pjerrt.

Çmimi: Për 6 Ari Truall 20.000€ Për Ari.
Çmimi Për 11 Ari Truall 16.000€ Për Ari.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme