ID e Pronës : 11277

Në Shitje 11,500€ - Troje
1800 m2 Print

Shiten 3 Troje me 18 Ari  dy nga 5 Ari dhe 8 Ari në Qagllavicë (afer Hotel Emerald). Trojet kan infrastrukturën komplet, ujë, rryme, rrugë, kanalizim. Trualli është me leje ndertimi, me dokumenta në rregull flet poseduese.

Çmimi: 11.500€ Për Ari. Negocjushëm.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme