ID e Pronës : 7369

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
87 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shiten banesa të ndryshme në Fushë Kosovë, ( Mbrapa Vives së Vjeter ), më sipërfaqe të ndryshme.

: Banesa 2 dhomëshe, më sipërfaqe 61.84m2, kati 1-rë. Sallon më kuzhinë, dhomë gjumi, banjo ballkon dhe korridor.

: Banesa 2 dhomëshe, më sipërfaqe 64.95m2, kati 2.-të. Sallon më kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.

: Banesa 3 dhomëshe, më sipërfaqe 79.94m2, kati 1.-rë. Sallon më kuzhinë , 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

: Banesa 3 dhomëshe, më sipërfaqe 70.71m2, kati 4.-tër. Sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

: Banesa 3 dhomëshe, më sipërfaqe 87.80m2, kati 4.-tër. Sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2banjo, ballkon dhe korridor.

: Banesa 3 dhomëshe, më sipërfaqe 91.77m2, kati 6.-të. Sallon më kuzhinë, 2 dhomë  të gjumit , 2banjo, ballkon dhe korridor.

 

Banesat janë të gatshme për banim, kan parking rrugor, kan ujë 24H, ka 2 shensora. Më dokumenta në rregull, më fletë poseduse, Kontrata bëhet të noteri.

Çmimi; Sipas Marrveshjes.

Info: Viber +383\44245454

044245454 Rexha

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme