ID e Pronës : 10613

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
108 m2 Print

Shiten banesat 108m2, 89m2, 47m2. Në Kalabri (afër Kullav të Arabve, te Rukolli”.

📍 Më Super Çmim.✔️

📍 Info 📞 044/443-349
1. Banesa me siperfaqe 108.8m2 kati 5 Renditja: Salloni me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, toalet, depo dhe ballkon.

2. Banesa me siperfaqe 89.5m2 kati 3 Rendtija: Salloni me kuzhine, 2 Dhoma gjumi, banjo, depo dhe ballkon.

3. Banesa me siperfaqe 46.7m2 kati 5 Renditja: Salloni me kuzhine, dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Banesat përfundojn ne fund te vitit 2020.

📍 Info 📞 +38344/443-349
🌐 www.kosova-immobilien.com
📧 kosovaimmobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme