ID e Pronës : 10649

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
108.8 m2 4 Dhoma Print

Shiten banesat 108.8m2, 89.5m2, 80.3m2, 46.7m2. Në Kalabri (afër Kullav të Arabve, te Rukolli”.

📍 Me Super Çmime.✔️

1. Banesa me sipërfaqe 108.8m2 kati 5 Rënditja: Salloni me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo, toalet, depo dhe ballkon.

2. Banesa me sipërfaqe 89.5m2 kati 3 Rëndtija: Salloni me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 2 banjo, depo dhe ballkon.

3. Banesa me sipërfaqe 46.7m2 kati 5 Renditja: Salloni me kuzhinë, dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Banesat përfundojn ne fund te vitit 2020.

📍 Info 📞 +38344/443-349
🌐 www.kosova-immobilien.com
📧 kosovaimmobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme