ID e Pronës : 10938

  Na kontaktoni - Banesa
SHITEN BANESAT NË FUSHË KOSOVË ME SIPËRFAQE TË NDRYSHME TEL: 044 443 349, Viber +383 44 443 349
 
1.__ Shitet banesa 3 dhomëshe 75.46m2 kati 6, Bresje Afër Komunes se Re –Fushë Kosovë. E gatshe për banim.
RENDITJA: 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon, shpajz dh korridor.
Cmimi: 43.000€. I negocjushëm.
 
2.__Shitet banesa 3 dhomëshe 82.53m2m2 kati 1, Fushe Kosove, afër Hotel Las Vegas. E Gatshme me Flet poseduse.
RENDITJA: dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine te ndar me trapezari, banjo, ballkon, shpajz, korridor.
Cmimi:41.000€. I negocjushem.
 
3.__ Shitet banesa 2 dhomëshe 64.76m2 kati 7, Bresje Afër Komunes se Re –Fushë Kosovë. E gatshe për banim.
RENDITJA: 1 dhomë gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon, korridor.
Cmimi: 28.500€. I negocjushëm.
 
4.__Shitet banesa 3 dhomëshe 79.06m2 kati 1, Fushë Kosovë, afër Pompes Kastrati. Përfundon Mars 2021.
RENDITJA: 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon.
Cmimi: Me marrëveshje.
 
5.__ Shitet banesa 2 dhomëshe 57.58m2 kati 1, Afër pompës Kastrati –Fushë Kosovë. Përfundon Mars 2021.
RENDITJA: 1 dhomë gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon, korridor.
Cmimi: Me marrëveshje.
 
6.__Shitet banesa 4 dhomshe 106.33m2 kati 6, afër pompës Kastrati –Fushë Kosovë. Përfundon Mars 2021.
RENDITJA: 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, 2 banjo, ballkon. shpajz dhe korridor.
Cmimi: me marrëveshje.
 
7.__Shitet banesa 3 dhomëshe 86.66m2 kati 7, Fushë Kosovë, afër Pompes Kastrati. Përfundon Mars 2021.
RENDITJA: 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon.
Cmimi: Me marrëveshje.
 
8.__ Shitet banesa 2 dhomëshe 54.15m2 kati 8, Afër pompës Kastrati –Fushë Kosovë. Përfundon Mars 2021.
RENDITJA: dhomë gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon, korridor. Cmimi: Me marrëveshje.
 
9.__Shitet banesa 3 dhomëshe 84.20m2 kati 1, Fushë Kosovë, afër Pompes Kastrati. Përfundon Mars 2021.
RENDITJA: 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon shpajz dhe korridor. Cmimi: Me marrëveshje.
 
10.__Shitet banesa 3 dhomëshe 92.82m2 kati 8, Bresje Afër Komunes se Re –Fushë Kosovë. E Gatshme për banim.
RENDITJA: 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, 2 banjo, ballkon shpajz dhe korridor. Cmimi: Me marrëveshje.
 
MOS HARRONI LIKE FAQES NE FACEBOOK PER BANESAT ME TE MIRA E ME TE LIRA NE TREG
 
+383/ 44443349 (VIBER)
 
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona të Ngjashme