ID e Pronës : 7746

Në Shitje 490€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Shitën banesat, në Fushë Kosovë, ( Afër rrethit, mbrapa Hajdini Kompani ).

Banesat gjenden ne kate të ndryshme dhe sipërfaqe prej:
– 80m2, Sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor, banesa gjendet në katin e 8-të;
– 91 m2, Sallon më kuzhine 2 dhoma të gjumit, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor, banesa gjendet në katin e 8-të
– 96.5 m2, Sallon më kuzhine,2 dhoma të gjumit, banjo, shpajzi, ballkon dhe korridor, banesa gjendet në katin e 3-të;

Banesat janë të gatshmë për banim. Janë me leje të ndërtimi. Kontratat bëhen te Noteri. Objekti ka ashensor, parking rrugor, ka ujë 24.

Ndertim i ri.
Çmimi; 490€ për m2.

+383\44245454.

044245454.
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë