ID e Pronës : 5738

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa, Prona Banimi
83 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitën banesat, në Fushë Kosovë (afër vivës së vjetër).

Banesat gjenden ne kate të ndryshme dhe sipërfaqe prej:
– 65 m2, Sallon, kuzhine,  dhomë gjumi,banje, korridore dhe ballkon, banesa gjendet në katin e 2-të;
– 67.73 m2, Sallon, kuzhine të ndar me trapezari, dhomë gjumi, korridori shpajzi  dhe ballkoni, banesa gjendet në katin e 7-të;
– 68 m2, Sallon, kuzhine të ndar me trapezari, dhomë gjumi, korridori shpajzi  dhe ballkoni, banesa gjendet në katin e 8-të;
– 84 m2, Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi,banje, korridor, shpajz dhe ballkon, bansa gjendet në katin e 4-tër;
– 83.76 m2, Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi,banje, korridor, shpajz dhe ballkon, bansa gjendet në katin e 7-të;

 

Banesat Janë me leje të ndërtimit, kane përdhesen + 8 kate banimi. Kontratat bëhen te Noteri. Objekti ka 2 ashensorë (lifta), parking rrugor, ka ujë 24. Objekti përfundon Qershor 2018

Ndertim i ri.
Çmimi: Sipas Marrëveshjes.

+377 44443349.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme