ID e Pronës : 8642

Në Shitje 37,500€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shiten dy  banesa në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, mbrapa Qamit),

Banesa me sipëfaqe 82m2 kati 4-tër. Sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz banjo ballkon korridor.

Banesa me sipërfaqe 51.5m2 kati 3-të. Sallon me kuzhinë 1 dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

Banesat kan parking rrugor, kan ujë 24H, 2 ashensora. Kontrata bëhët të Noteri. Objekti përfundon në fund të Vitit 2019.

 

Ndertim i ri.
Banesa 82m2 -Çmimi: 37.500€.

Banesa 51.5m2 Çmimi: 25.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme