ID e Pronës : 6414

Në Shitje 400€ - Banesa
125 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shiten Pent Hause 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Te Viva e vietër), me sipërfaqe 125m2, 115m2, kati i fundit (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa perfundon ne fund te vitit 2018.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 400€ Per m2.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme