ID e Pronës : 7522

Në Shitje Na kontaktoni - Troje
1300 m2 Print

Shitet 1 Hektar e 30 Ari Truall në Ferizaj (Afër Kryqit të Ferizajt, Rruga për Kaqanik, te Restorant Parku). Trualli gjendet 5 Km larg Kryqit të Ferizajt, ka rrugë të shtruar me zhavor, afër janë: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E pershtatshme per Magazine,Restorant, dhe veprimtari të ndryshme.

Çmimi: Sipas Marrëveshjes

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme