ID e Pronës : 3369

Në Shitje 7,500€ Për ari - Troje
100 ari Print

Shitet 1 Hektar Truall në Matiçan (Te shkolla fillore e Matiçanit, afër Shkolles Amerikane). Trualli ka infrastruktur të plot si: ujë, rrymë, rrugë dhe kanalizim. Trualli ka munsi ndarje. Me dokumenta nërregull me flet poseduse.

Çmimi: 7.500 €/Ari.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme