ID e Pronës : 6998

Në Shitje 5,000€ - Troje
1000 m2 Print

Shitet 10 Ari Truall në Hajvali (Mbrapa Pompës Mili Përball Rezidences banesore Pacolli). Trualli gjendet 500 Metra prej rrugës Kryesore, ka rrugë të shtruar me zhavor, afër janë: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E pershtatshme, Shtepi dhe veprimtari te ndryshme.

Çmimi: 5000€ Ari. I Negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme