ID e Pronës : 3499

Në Shitje 150,000€ Për ari - Troje
10 ari Print

Shitet 10 Ari Truall në Sofali (afër Bazenit të Germis).Trualli ka infrastrukturë të plot si: rrym, ujë dhe kanalizim. Trualli ka një pjes shumë të mir banimi, (Banim Rezidencial bazuar në planin urbanistik), me dokumenta në rregull dhe me leje ndërtimi. Trualli ka mundësi ndarje. E gatshme për bartje.

Çmimi: 15.000€/ për Ari.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme