ID e Pronës : 3346

Në Shitje 5,000€ Për ari - Troje
15 Ari Print

Shitet 15 Ari Truall në Hajvali (Mbrapa Pompës Mili). Trualli gjendet 200 Metra prej rrugës Kryesore, ka rrugë, ujë, rrymë, dhe kanalizim. Trualli ka mundësi ndarje.

Çmimi: 5.000€. Për Ari.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme