ID e Pronës : 3418

Në Shitje 5,000€ Për ari - Troje

Shitet 15 Ari truall në lagjen Llapnasell (mbrapa spitalit të zemres). Trualli ka infrakstruktur të plot: rrym, ujë, kanalizim. E pershtatshme per banim dhe biznes, ka rrug të shtruar në zhavorr. Trualli ka mundesi ndarje sipas marrvëveshjes.

Çmimi:5000€/Ari.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme