ID e Pronës : 6423

Në Shitje 18,000€ - Troje
160 m2 Print

Shitet 16 Ari Truall për ndërtim të lart në lagjen Mati 1 (afër Depo-së Përparimi).  Trualli ka rrugë, ujë, rrymë, dhe kanalizim . Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E dedikuar për ndërtim te Lart, me koeficienti 2.0

Çmimi: 18.000€. Për Ari. I negocjushem.

+383/ 44245454(VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme