ID e Pronës : 3429

Në Shitje 4,500€ Për ari - Troje
18.5 ari Print

Shitet 18.5 ari troll ne Bernicen e Eperme , afer villes se Edona Llalloshit. E pershtatshme per restoran, shtepi me panorame te bukur, pozicioni jugor me pamje nga Bjeshket e Nemuna dhe malet e Sharrit. Ne ndertim e siper esht rruga e asfaltit ,uji dhe kanalizimi. Te pllaci ka mundesi te vihet nepermjet disa rrugeve.

Cmimi: 4500€/Ari.

+377/ 44245454 (VhatsApp)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme