ID e Pronës : 3322

Në Shitje 3,500€ Për Ari - Troje
28 Ari Print

Shitet 28 ari troll ne Bernicen e Eperme , afer villes se Edona Llalloshit. E pershtatshme per restoran, shtepi, me panorame te bukur ,uji dhe kanalizimi ne proces, ka pjesen e rrges me kadaster 6metra. Te pllaci ka mundesi te vihet nepermjet disa rrugeve. Marrim kompenzim vetur.

Çmimi: 3500€/Ari.

+386/ 49701212 (Viber)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme