ID e Pronës : 13200

Në Shitje 11,000€ - Troje
28 Ari Print

Shitet 28 Ari Truall në Fushë Kosovë (afër HIB Petroll, te Terminali Doganor). Trualli është i pershtatshem per biznes hapsire afariste, objekt zyre dhe veprimtari te ndryshme Ka: Rrug, rryme, ujë kanalizim.

 

 

Çmimi:11.000 euro/ Ari. I negocjushem.

+383/44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme