ID e Pronës : 5259

Në Shitje 80,000€ - Troje
3000 m2 Print

Shitet 3.33 Ari truall në lagjen Velani (Afër semaforave te Velanis). Trualli ka infrastruktur te plot si: ujë, rrymë dhe kanalizim.

 

Çmimi: 80.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme