ID e Pronës : 3791

Në Shitje 41,000€ € - Troje
3.36 Ari Print

Shitet 3.36 Ari Truall  ne Veternik (të lagjja 038). Trualli ka infrastrukur te plot si: rrym. ujë dhe kanalizim.

 

Çmimi: 41.000

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme