ID e Pronës : 3784

Në Shitje 15,000€ Për Ari - Troje
350 m2 Print

Shitet 3.5 Ari ne Veternik (Lagja Qendresa, mbrapa Bau Marketit, rruga Dasaretët). Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme. Trualli ka qasje në rrug të Asfaltuar. Trualli gjendet ne një pjesë shum te mirë dhe te qetë për banim, me leje Ndertimit. Me flet poseduse.

 

Çmimi: 15.000 €/Ari.
+377/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme