ID e Pronës : 6803

Në Shitje 4,000€ - Troje
35000 m2 Print

Shitet 3 Hektar e 50 ari Truall në Obiliq (në hyrje të Obiliqit) Toka ka largesi prej Qendres se Prishtines 5 Kilometra dhe prej Qendres se Obiliqit ka 2 Kilometra Toka ka rrugë të Asfaltuar, afër janë: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E pershtatshme per Magazine, Shtepi dhe veprimtari te ndryshme.

Çmimi: 4000€. Për Ari

 

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme