ID e Pronës : 11065

Në Shitje 10,000€ - Troje
470 m2 Print

Shitet 4.70 Ari truall në Qagllavic (afër Lagja Jon, mbrapa Poli Klinika Jeta). Trualli ka infrastruktur te plot si: ujë, rrymë dhe kanalizim.

Çmimi: 10.000€ për ari.

+383/ 44245454 (VIBER)
044245454

kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme