ID e Pronës : 9282

Në Shitje 14,500€ - Troje
400 m2 Print

Shitet 4 Ari e 40m2 Truall në Lagjen 0.38 (Rruga për Gilan, mbrapa Gorenjes). Trualli ka rrugë, ujë,  rrymë, dhe kanalizim. Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E pershtatshme, Shtepi dhe veprimtari te ndryshme.

Çmimi: 14.500€ Ari.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme