ID e Pronës : 8362

Në Shitje 13,000€ - Troje
4 Print

Shitet 4 Ari e 50m2 Truall në Veterrnik, (Lagjia Panorama). Trualli ka afër: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me fletë poseduse. E përshtatshme për Shtepi.

Çmimi: 13.000€ /për Ari.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme