ID e Pronës : 8045

Në Shitje 19,000€ - Troje
4 Print

Shitet 4 Ari në Mati 1 (Rruga Halil Kastrati, afër Shkolles Amërikane). Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme. Trualli ka qasje në rrugë të Asfaltuar. Trualli gjendet ne një pjesë shum te mirë dhe te qetë për banim. Më fletë poseduse, më dokumenta në rregull.

 

Çmimi: 19.000 €/Ari.
+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme