ID e Pronës : 13219

Në Shitje 40,000€  
4 Ari Print

Shitet 4 Ari Truall në Arberi (Në mes Maksit dhe gjelltores Naz). Trualli ka ujë rrym dhe kanalizim.

Ndërtim i Lart

Çmimi: 10.000 €/Ari.

+383/44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona të Ngjashme