ID e Pronës : 3298

Në Shitje 55,000€ - Troje
4 ari Print

Shitet 4 ari truall ne Matiçan (afer qeshmes të Mtiçanit). Trualli ka rrug te asgalltuar në të dy anët e truallit, ka infrakstruktur te plot si: ujë, rrymë dhe kanalizm. Trualli ka 20 me 20 pamje shum të mira me flet poseduse.

Çmimi: 55.000 €.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme