ID e Pronës : 8581

Në Shitje 8,500€ - Troje
500 m2 Print

Shitet 5 ari truall ne Matiçan (afër Shkolles Amerikane, rruga për Zllatar). Trualli ka rrug te asfalltuar afer 150metra prej shkollës Amerikane, ka infrakstruktur te plot si: ujë, rrymë dhe kanalizm, rrug me Kadaster. Me dokumenta ne rregull, me leje ndertimi, ndertim Individual, Me flet poseduse.

 

Çmimi: 8.500 €. Për Ari. I negocjushëm

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme