ID e Pronës : 3336

Në Shitje 7,300€ për ari - Troje
5 ari Print

Shitet 5 Ari Truall në Uglar-Fush Kosov (Afër Shkollës, mbrapa Bau Marketit). Trualli është zonë banimi, ka infrastruktur të plot: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Trualli është me dokumenta në rregull.

Çmimi:7300 Per Ari

Çmimi: 36.500€.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme